Novinky, Strana 2

VLCI od Mindoku

Už v dáli slyšíte to vytí?  To se blíží novinka VLCI z dílny Mindoku s předobjednávkou na září!

Vlci jsou silně interaktivní a velmi tematická strategická hra, kterou budete chtít hrát od úplňku do úplňku!

Vlci - figurky_1 

  • Rychlá a taktická konfliktní hra s krásnými vlčími meeply 
  • Unikátní systém výběru akcí přináší zajímavá rozhodnutí na jednoduchých pravidlech
  • Vítězí ten, kdo se nejlépe chopí všech příležitostí a rozvíjí svou smečku všestranně
  • Velmi pohledným provedením na stole zaujme
  • Díky variabilní přípravě hry bude každá partie jiná
  • Hit globálního herního veletrhu Essen SPIEL 2022

Mrkněte na oficiální představení a unboxing hry - TADY

 

Předobjednávky červen - od Mindoku

Máme pro Vás červnový nášup předobjednávek od Mindoku! První asymetrickou kooperativní hra a druhá s retro designem. 

Příšeří: Hrdinům vstup zakázán

je asymetrická kooperativní hra, v níž 1–4 hráči v roli klanů příšer brání podzemí před hrdiny, kteří se vydali rozkrást jejich poklady. Pomocí jednoduchého systému hraní akčních karet nasazujte své příšery do podzemí, bojujte, otvírejte portály, přidejte si do balíčku karet mocné zbraně či kouzla a dejte těm hrabivým hrdinům najevo, kdo je tady doma!

& 

Příští stanice: Londýn + promo Den otevřených dveří

dokonalá londýnská podzemní síť se dá vylepšit. V rodinné zakreslovací hře Příští stanice: Londýn se chopíte pastelek a hráči budou budovat linky londýnského metra. V každém ze čtyř kol budete stavět jednu linku a budete se snažit propojovat obrazce na mapě tak, aby jste projeli co nejvíce čtvrtěmi, měli co nejvíce zastávek v jedné z čtvrtí a překřížili řeku Temži. Zároveň se budete snažit, aby se v některých stanicích překřížilo co nejvíce linek metra a za to získali více bodů. Hru si pak můžete oživit kartami úkolů. 

Zajímavostí na hře je, že v ní rotují pastelky. Každý hráč však začíná v jiné výchozí stanici. Tedy, pokud začnete v červené stanici, zakreslujete červenou pastelkou, dokud nedojdou karty v balíčku. Pak předáte pastelku dál a pokračujete z modré stanice.

Rozšíření doplňků  od TLAMA Games

Rozšiřujeme náš sortiment doplňků o:

✅ sadu univerzálních kovových mincí 

- celkem 50 ks:

25x hodnota 1,

15x hodnota 5 

10x hodnota 20

✅ další formát obalů na karty Bronze

- rozměr Bronze: "7 Wonders" 65x100 mm, je určen pro hry jako je 7 Wonders, Abyss, Cargo Noir, Coup, Civilization, Gnomopolis, It's a Wonderful World, 13 Ghosts, Mr. Jack, Museum, Raptor, 7 Wonders Duel, Similo, Valhallam War of the Worlds, Wasteland Express Delivery Service, World Shapers a další...

 

 

 

 

Červnové novinky od REXher

Brzy nám dorazí další várku her od REXher a to vše od M!

Mláďata z Divukraje

Divukraj je fenomén, který v deskoherním světě zná snad každý. I přes roztomilé téma a do sebe skvěle padnoucí mechaniky může být pro nejmenší deskohráče přeci jenom trochu náročný – a proto na scénu přichází Mláďata z Divukraje.

Momidži

Je na čase odpočinout si od všech seker, laserových pistolí a stavění katedrál – přichází totiž nádherná karetka Momidži, která vás přenese do císařských zahrad v dalekém Japonsku, kam právě přichází podzim. 

Buďte vaším vnitřním dítětem, sbírejte tu nejkrásnější hromádku barevných listů, případně doplněných hrstkou žaludů. Užijte si tuto abstraktní hru, která vás nezatíží velkým množstvím pravidel, ale i tak budete mít dost prostoru k přemýšlení a taktizování.

Mortum: Středověká detektivka

Atmosféra světa středověké Evropy, kde ožívají všechny pověsti, pověry i strachy. Mortum je opravdový poklad pro milovníky hutných příběhů. I když obsahuje i lehké herní mechaniky, hlavní těžiště této krví nasáklé pecky tkví v rozvětveném příběhu odehrávajícím se ve středověkém fantasy světě plném temnoty, nekromancie a intrik.  

Mozkožrout

Tato hra mate tělem – tato malá, rychlá a na pravidla nenáročná hra se střelenými mutanty (do hry tak vystupují třeba klokanosaurus rex, drakomýžď či tryskomár) mozky nejen žere, ale i jaksepatří zamotává. Z klasických soubojových dvojkovek „hraj příšery a připrav soupeře o životy“ si bere úplný základ, který ovšem osekává od všeho zbytečného a pozvedává ho naprosto originální mechanikou: na začátku hry mají oba hráči k dispozici dva mozkožrouty, díky kterým si soupeřem pracně zahranou příšeru prostě vezmete a vyložíte.

 

Nové kousky od Mindoku

Máme pro vás další várku novinek u nás z vydavatelství Mindok!

 

✅ Rozšíření základní hry, a to Plyšová hlídka: Bráškovy patálie

Rozšíření Plyšové hlídky přináší 5 nových příběhů, 2 nové hrdiny a spoustu obsahu. Užijte si nový příběh v 1-4 hráčích!

✅ Dále Psí parťáci karetní hra s principy z Kočičího klubu, tentokrát ale s pejsky! 

Sbírejte je, krmte je, posbírejte hračky a naučte je novým trikům. 

✅ První hra ze série Odhodlaní která byla dlouho vyprodaná se vrací. Odhodlaní: Normandie

Posaďte se do vedení jedné ze stran ve válečném konfliktu 2. světové války. Velte svým jednotkám a prožijte 12 historických bitev v této již legendární hře.