O nás

Kvůli hrám se svět netočí, ale díky nim ta jízda na něm stojí za to.

Tak vás tady vítáme, ptáte se kde to jste? Tohle je náš svět deskových her a pozor, tyto hry nejsou jen pro děti. Kdo jsme? Jsme pár Jiří & Miloslava ze Samotišek u Olomouce, kteří sdílí svoji vášeň ve hrách se svými přáteli a nyní chceme předat trochu naší herní vášně i vám.

3… 2… 1… HRA!

Jiřího vášeň ke hrám začala již v mládí, kdy si za první našetřené kapesné koupil karetní hru Doomtrooper. A právě tato hra ho dovedla v roce 2007 na každoroční akci, kde se hraje organizovaně i neorganizovaně Doomtrooper a jiné hry, kde se vše prohloubilo a již zůstalo do dnes. Po seznámení semnou, tento svět přenesl i na mně (i když někdy to dává zabrat 😉😂, jedeme v tom spolu). 

Nyní pro vás vybíráme ty nejzajímavější a nejzábavnější hry, které nejsou běžně dostupné v klasickém hračkářství. Rádi pro vás získáváme limitované edice a opravdové poklady.

Eshop pro nás není konec hry, naší vizí je jednou vytvořit místo, kde byste si deskovky mohli zahrát. Užít si společnost ostatních nadšenců, získat další zkušenosti a hlavně si vyzkoušet hry, co zatím doma mít nebudete. Tahle naše rozehraná hra je ještě na dlouho, ale věříme, že během ní pro vás budeme moct otevřít i kamennou prodejnu. Tam aspoň uvidíte tyhle miláčky na vlastní oči. Sledujte novinky, určitě se někde ukážeme v okolí Olomouce.

O naše, brzy vaše, hry se staráme s láskou a sice vám nepřijdou zabalené v potištěném hedvábném papíru a krabici s naším logem, ale věřte tomu, že i tohle má svůj důvod. Podle nás je důležité totiž myslet i na životní prostředí, a proto raději dáváme “naději” k uplatnění již použitým krabicím. Máme je možnost získat přímo od jedné menší prodejny a obchodního domu XXXLuts, kde se nám podařilo dohodnout.

Užijte si nakupování na našem eshopu a pak si hlavně užijte hru!

Miloslava