Várka novinek od Mindoku ;)

Tentokrát tady máme pár nových kousků od Mindoku ;)  

1) Bezva fotka

Hra pro děti přibližně od 8 let věku, kde si zahrají na slavné světoběžníky a fotografy. Procestujete všemi kontinenty a snažíte se rozšířit svou sbírku neotřelých snímků divokých zvířat.

Malá hra o fotografování zvířat, ve které se budete muset snažit udělat ty nejhezčí snímky. Hráči mají v ruce karty s různě velkými otvory a musejí je přikládat na dříve zahrané karty. Pokud se v otvoru objeví zvíře, mohou si vzít jeho žeton do sbírky, ve které se snaží skládat sady. A pokud se tam objeví zvíře celé, dostanou bonus v podobě perfektní fotky! Bezva fotka je zábavná a jednoduchá hra, kterou doporučujeme pro rodinné hraní.

2) Nemesis: Karnomorfové

Rozšíření přináší do hry Nemesis novou rasu vetřelců s vlastními figurkami, žetony a specifickými událostmi. Během hry mohou lidské postavy nově i mutovat.

Nelze hrát samostatně - je nutné mít zakoupenou základní hru Nemesis.

3) Nemesis: Lockdown – Chytridi a doplňky

Chytridi jsou nová rasa vetřelců - ke hraní s nimi potřebujete základní hru Nemesis nebo Nemesis Lockdown. dále v této krabici najdete doplňky umožňující hrát Nemesis Lockdown s KarnomorfyPsychonauty či postavami z Aftermath, máte-li tato rozšíření.

Samostatně nehratelné rozšíření pro hru Nemesis nebo Nemesis Lockdown.

4) Nemesis: Psychonauti

Rozšíření Psychonauti přináší do hry Nemesis novou rasu vetřelců s vlastními figurkami, žetony a specifickými událostmi. Jejich vlivem budou lidské postavy propadat šílenství.

Nelze hrát samostatně - je nutné mít zakoupenou základní hru Nemesis.

5) Slon přes palubu

Párty hra pro začínající malé deskovkáře, přibližně od 5 let věku. 

6) Toulavé věže + promo žeton Záměna pohybu

Jsou překrásná rodinná fantasy hra, v níž studenti magie putují na své závěrečné zkoušky. Cestovat mohou pěšky nebo na cimbuří toulavých věží. Věže jsou 3D a šikovným (a možná trochu škodolibým) studentům se zde jistě podaří uzamknout jiné čaroděje, aby dorazili na místo jako první.

Takže máme tady kombinace pro náročnější hráče, ale i něco pro ty malé začínající. Která si najde cestu k vám?? ;)