Předobjednávky červen - od Mindoku

Máme pro Vás červnový nášup předobjednávek od Mindoku! První asymetrickou kooperativní hra a druhá s retro designem. 

Příšeří: Hrdinům vstup zakázán

je asymetrická kooperativní hra, v níž 1–4 hráči v roli klanů příšer brání podzemí před hrdiny, kteří se vydali rozkrást jejich poklady. Pomocí jednoduchého systému hraní akčních karet nasazujte své příšery do podzemí, bojujte, otvírejte portály, přidejte si do balíčku karet mocné zbraně či kouzla a dejte těm hrabivým hrdinům najevo, kdo je tady doma!

& 

Příští stanice: Londýn + promo Den otevřených dveří

dokonalá londýnská podzemní síť se dá vylepšit. V rodinné zakreslovací hře Příští stanice: Londýn se chopíte pastelek a hráči budou budovat linky londýnského metra. V každém ze čtyř kol budete stavět jednu linku a budete se snažit propojovat obrazce na mapě tak, aby jste projeli co nejvíce čtvrtěmi, měli co nejvíce zastávek v jedné z čtvrtí a překřížili řeku Temži. Zároveň se budete snažit, aby se v některých stanicích překřížilo co nejvíce linek metra a za to získali více bodů. Hru si pak můžete oživit kartami úkolů. 

Zajímavostí na hře je, že v ní rotují pastelky. Každý hráč však začíná v jiné výchozí stanici. Tedy, pokud začnete v červené stanici, zakreslujete červenou pastelkou, dokud nedojdou karty v balíčku. Pak předáte pastelku dál a pokračujete z modré stanice.