Novinka z TLAMA Games - Papírové Doupě

Hledáte klasickou hru na hrdiny, aby byla rychlá a zajímavá?? tak tady jedna možnost je především pro milovníky fantasy řežby, těžte se !!

Nově vydané a novinka od TLAMA Games Papírové Doupě, základní verzi a jeho rozšíření. 

✅ Papírové Doupě: Čmarovné dobrodružství

- Vydejte se opět hledat čest a slávu do Papírového doupěte. Tentokrát vás Nová dobrodružství postaví před složitá rozhodnutí ve vedlejších úkolech a mocné artefakty vám pomohou překonat dosud nevídané hrozby! V tomto rozšíření najdete několik prvků, které upravují obtížnost hry, a nový herní list s celou řadou výzev.

- V tomto prvním rozšíření k roll and write hře PAPÍROVÉ DOUPĚ: ČMAROVNÉ DOBRODRUŽSTVÍ se hráči opět stanou vůdci čtyřčlenné družiny tradičních hrdinů z fantasy příběhů a povedou ji vstříc novým výzvám. Nové doupě je ještě nebezpečnější než to předchozí a je plné hrozivých netvorů a tajných nástrah.

- Jste připraveni nabrousit tužku a znovu vyrazit na papírové dobrodružství? 

Papírové Doupě: Nová dobrodružství - rozšíření

- Rozšíření přináší také několik nových variant hry: Pomocí žetonů si můžete zvýšit obtížnost netvorů na náročnou nebo noční můru. Můžete také učinit přisluhovače mnohem silnějšími.  Nechybí ani zcela nová kampaň se 4 příběhovými linkami, kterou lze hrát také jako sólovou velekampaň.