Partnerské souznění desková hra prohlubující lásku

Značka: JD

Desková hra pro partnery, manžele, milence i rodinu, která vám pomůže okořenit váš vztah radostí ze společně strávených chvil i vášní a prohloubit vzájemnou lásku.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
2.10.2023
Kód: 642
1 690 Kč
Partnerské souznění desková hra prohlubující lásku
Značka: JD
Partnerské souznění
Novinka

Partnerské souznění je hra unikátní svou hrací dobou a také uměleckým ztvárněním. A pokud vytrváte – může vám změnit i život. ♥

Snadno ji zapojíte do každodenního života.

Hrát ji budete minimálně týden a po celou dobu vás bude provázet inspirativními úkoly a nápady, jak vnést do vztahu s milovaným člověkem nový náboj a zahnat stín stereotypu.

Hra obsahuje:

  • umělecky ztvárněnou hrací desku (obraz lze zavěsit na stěnu a je zároveň magnetem),
  • hrací figurky, které dohromady tvoří srdce,
  • dřevěnou truhlu,
  • kartičky s úkoly,
  • prázdné kartičky pro vlastní úkoly,
  • lihový fix,
  • pravidla hry,
  • samolepící úchyt pro pověšení hrací desky.

 

Cílem hry je plnit jednotlivé úkoly – dohromady či každý zvlášť – postupně procházet hracím polem, a nakonec v cíli propojit obě figurky a tím i svá srdce v jeden celek.

Každý pár je jedinečný a má své touhy i přání. Proto uvnitř hry najdete také prázdné kartičky, které vám umožní poznačit si své vlastní úkoly pro sebe a partnera/ku tak, aby prožitek a hra efektivně podpořily právě váš vztah.

Hra vnese do vašeho života svěží nápady a návody, jak si ve vztahu naslouchat i hrát. Pomůže vám věnovat si pravidelně vzájemnou pozornost a plnit přání.  

Díky tomu vás hra povede cestou prohlubování důvěry a návratu či rozvíjení kouzla přitažlivosti, které jste cítili na samém počátku vztahu.

Naučí vás přirozeně a zábavně pečovat o lásku ve vztahu i v rodině.

Tempo hry si zvolíte sami. Na vše si dejte dostatek času a své úkoly i chvíle se svým protějškem/spoluhráčem si užívejte.

Věříme, že se pro vás hra stane užitečným průvodcem a kreativním pomocníkem v životě. 

Z každé prodané hry podporujeme Nadaci Malý Noe, která pomáhá ohroženým a znevýhodněným dětem. Práce nadace je navíc zcela nezištná – s velkým odhodláním a otevřeným srdcem pomáhají systémem „100 procent“.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 1 kg
Jazyk hry:: český
Základní hra / rozšíření:: Základní hra
Minimální věk:: 18
Počet hráčů:: 2
Herní doba:: vícedenní hra
Rozměry obrazu:: 40 x 40 cm